تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در استان قم

مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در استان قم ارائه دهنده انواع عروسک و سیسمونی با قیمت های بسیار مناسب و کیفیتهای بالا می باشد. در این مرکز انواع عروسکها و لوازم مربوط به اتاق کودک با طرحهای مختلی از حیوانات عروسکی طراحی و تولید می شوند .مجموعه تاینی بیبی شامل چندین بخش می باشد که هر قسمت بخش های خاصی از محصولات و لوازم مربوط به اتاق کودک را طراحی و تولید می کند .

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

اکسسوری اتاق کودک به تمامی اسباب و لوازمی  که برای تزیین اتاق کودک مورد نیاز است می گویند. والدین برای تزیین اتاق کودک سلایق مختلفی دارند و طبق سلایق خود از امکانات مختلفی برای تزیین اتاق کودک استفاده می کنند . مجموعه تاینی بیبی طبق سلایق اکثر خانواده ها انواع لوازم و عروسک های مختلف را با طرح های گوناگون تولید کرده و با قیمت ها و کیفیت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان برای خرید لوازم مورد نیاز قیمت و کیفیت محصولات است .مجموعه تاینی بیبی با توجه به نیاز و دغدغه های مشتریان تمامی احتمالات را در نظر گرفته و محصولاتی را تولید می کند که از نظر قیمت و کیفیت بالاترین استانداردها در آنها رعایت شده است و قیمت آنها نیز بصورت قیمت درب کارخانه می باشد. همچنین این مجموعه خدمات پس از فروش نیز دارد. بدین صورت که مشتریان تا یک ماه پس از خرید می توانند محصول انتخابی خود را به رایگان تعویض نمایند . البته این در صورتی امکان پذیر است که محصول خریداری شده سالم مانده باشد.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مشتریانی که یک ماه از خرید آنها گدشته باشد و تمایل به تعویض داشته باشند اگر بخواهند تعویض برایشان رایگان انجام گیرد باید محصول را کاملا سالم و نو و دست نخورده نگه داشته باشند. اگر خساراتی به محصول وارد آمده باشد جهت تعویض و یا تعمیر باید هزینه هایی  به میزان خسارات وارد آمده از مشتری تقبل خواهد شد.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

خرید انواع عروسک ها و اکسسوری اتاق کودک با قیمت و کیفیت مناسب

تزیین اتاق کودک نیاز به امکانات مختلفی دارد که مناسب کودک است. مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی با تولید انواع عروسک ها و لوازم مربوط به اتاق کودک این امکان را فراهم آورده است تا والدین بتوانند  با بهترین و با کیفیت ترین لوازم و اسباب بازیها اتاق کودکشان را تزیین نمایند. لوازم مختلف اتاق کودک در این مجموعه مطابق با سن و سال کودک و سلیقه  آنها طراحی می شود.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه تاینی بیبی تمامی محصولات تولیدی مربوط به اتاق کودک را به شکل طرحهایی از کاراکتری های عروسکی تولید می کند بعنوان مثال آباژور اتاق کودک به شکل طرح هایی از عروسک هایی مانند خرس ، فیل و یا غیره تولید می کند. یا سبد لباس کودک و یا سبد لوسیون و یا سایر  لوازم اتاق کودک به همین شکل به صورت انواع عروسک در طرحها و رنگ های مختلف تولید می شود.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی .

مواد اولیه برای تولید اکسسوری اتاق کودک از باکیفیت ترین مواد موجود در بازار می باشد بطوریکه دوام و ماندگاری محصولات را افزایش داده و در برابر انواع آسیب ها مقاومت بالایی از خود نشان می دهند . بعنوان مثال نوع پارچه هایی که در تهیه طرحهای عروسکی بکار رفته از نوع پارچه های پولیشی و مخملی می باشد . این پارچه ها علاوه بر نرمی و لطافت دارای استقامت بالایی در برابر آسیب های فیزیکی دارند.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

نحوه سفارش از تولیدی عروسک و سیسمونی  تاینی بیبی

مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی محصولات خود را هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی ارائه می دهد. مشتریانی که قصد خرید بصورت حضوری از مجموعه را داشته باشند می توانند با مجموعه تماس گرفته و و در زمان مشخصی که خود صلاح بدانند تشریف بیاورند و از مجموعه دیدن نمایند.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

کسانی هم که به دلایل مختلف نمی توانند بصورت حضوری خرید نمایند می توانند در ابتدای همین وبسایت فرم مندرج را پر نموده و برای کارشناسان ارسال نمایند . سپس کارشناسان و مشاوریان فروش در اولین زمان ممکن با آنها تماس گرفته و محصول انتخابی را در کوتاهترین زمان به آنها ارسال خواهند نمود.

تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما