تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد تاینی بیبی در استان قم

مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد تاینی بیبی یکی از بزرگترین مراکز تولیدی اکسسوری اتاق کودک در استان قم می باشد. این مرکز دارای خدمات پس از فروش برای مشتری دارد بطوریکه مشتری در صورت عدم رضایت یا تغییر سلیقه در خرید بتواند محصول خریداری شده را  تعویض نماید.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

عروسک ها و محصولات اتاق کودک  تولید شده در مجموعه تاینی بیبی از نظر کیفیت تمامی استانداردهای لازم را رعایت نموده تا مشتریان بتوانند با رضایت کامل خرید نمایند. مواد اولیه بکار رفته  در مجموعه تاینی بیبی دارای بالاترین و بهترین استانداردها می باشد. این مواد اولیه برای دوام و ماندگاری بیشتر عروسک ها و لوازم سیسمونی دارای درجه خلوص بالایی می باشد.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

یکی از مهمترین مواد اولیه در تهیه عروسک و سییسمونی در مجموعه تاینی بیبی پارچه های پولیشی هستند . پارچه ها ی پولیشی در بین تمامی پارچه ها  از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار هستند . این پارچه ها در عین داشتن خصوصیات مقاومتی در برابر عوامل محیطی دارای نرمی و لطافت بسیار زیادی نیز می باشند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

کودکان امروزی به دلایل مختلفی ممکن است به بسیاری از عوامل حساسیت داشته باشند .بعنوان مثال برخی پارچه های نامرغوب که از نظر ظاهر همانند پارچه های پولیشی هستند بشدت دارای پرز می باشند و در صورت تماس کودک با عروسک های اینچنینی پرزهای زیادی از پار چه عروسک ها خارج می شود .این پرزها حتی با شستشو های متوالی نیز از بین نمی روند و باعث بروز انواع بیماریهای پوستی و تنفسی برای کودکان می گردند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

والدین هنگام خرید عروسک های پارچه ای باید به دقت این مطلب را در نظر بگیرند و دقت نمایند تا پارچه های بکار رفته در عروسک ها هرگز پرز ندهند. مجموعه تاینی بیبی با توجه به مشکلات چنین پارچه هایی تمامی دقت خود را بکار برده تا هرگز چنین پارچه هایی در داخل مجموعه استفاده نشوند تا از بروز مشکلات جلوگیری نمایند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

عروسک چیست و چه فوایدی برای فرزندان و کودکان به همراه دارد؟

عروسک وسیله ای است که توسط دست انسان و بصورت مصنوعی ساخته می شود . هیچ انسانی در جهان وجود ندارد که در دوران کودکی از این وسیله استفاده نکرده باشد . استفاده از عروسک ها در دوران کودکی موجب رشد قوه تخیل کودکان گردیده و باعث می شوند که کودکان با جان بخشیدن به این عروسک ها آنها را وارد دنیای واقعی نمایند .امروزه بواسطه همین مساله انواع عروسک ها با کاربرد های مختلف توسط صنایع تولیدی تولید و عرضه می گردند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

شواهد باستان شناسی نشان می دهد که قدمت اولین عروسکها به دویست سال قبل از میلاد  مسیح برمی گردد . این امر نشان می دهد  که انسان های ماقبل تاریخ نیز برای کودکان خود عروسک هایی از جنس سنگ، چوب، عاج فیل  و چرم و غیره تهیه میکردند و هنگام مرگ کودکانشان آن عروسک ها را درون مقبره های کودکان قرار می دادند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

در دوران یونان باستان مراسم های خاصی برای کودکان وجود داشت . کودکانی که در یونان باستان به سن بلوغ می رسیدند عروسک های خود را تقدیم خدایان و الهه گان می کردند. عروسک های یافت شده از دوران یونان باستان با خاک رس و یا مفصل ران حیوانات ساخته شده بودند که امروزه در موزه ها نگه داری می شوند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

در ایران نیز در دهها و سده های گدشته از عروسک ها برای اجرای نمایشات میدانی و خیابانی استفاده می کردند که شبیه تئاتر بود .عروسک های خیمه شب بازی نمونه های بارز این گونه مراسمات بودند. با گدشت زمان عروسک ها به شکل های مختلف تغییر یافتند تا اینکه امروزه از عروسک های رباتیک در بسیاری از ممالک پیشرفته استفاده می شود .

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

امروزه بسیاری از شخصیت های اسطوره ای و خیالی به شکل عروسک وارد دنیای واقعی ما شده و موجب رشد تخیل و تفکر کودکان سرزمین شده است . پرورش ذهن و افزایش قدرت تخیل کودکان مهمترین هدف سازندگان این عروسک ها شده است. امروزه ها کارخانجات بسیار زیادی در جهان وجود دارند که عروسک های بسیار پیشرفته و هوشمند تولید می کنند. برخی از آنها اثار مخربی در روح و روان کودکان ایجاد می کنند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

مجموعه تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد تاینی بیبی با قیمت های بسیار مناسب

مجموعه تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد تاینی بیبی انواع عروسکها و لوازم مخصوص اتاق کودک را با قیمتها و کیفیتهای بسیار مناسب تولید و عرضه میکند . انواع لوازم مخصوص اتاق کودک در این مجموعه به شکل مدلهای زیبایی از انواع عروسک های مختلف طراحی و تولید می شوند. بعنوان مثال سبد لباس کودک را در نظر بگیرید که به شکل حیوانات عروسکی زیبا ساخته می شوند یا لوستر و آباژور و سایر لوازم همگی به شکل انواع عروسک های جداب طراحی  و تولید می شوند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

عروسکهای تعادلی و راکرها  به عروسک هایی گفته میشوند که کودکان بر پشت آنها قرار می گیرند و نهایت لذت را می برند. این عروسک ها از آنجایی که باید وزن کودکان را تحمل کنند دارای استقامت بسیار بالایی هستند. این عروسک ها از اسکلت فلزی و لایه ای فوم و الیاف تشکیل شده اند و لایه بیرونی آنها از پارچه های پولیشی و مخملی در رنگ های مختلف تولید می شوند.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

نحوه سفارش و خرید عروسک و سیسمونی نوزاد از مجموعه تاینی بیبی

برای سفارش و خرید عروسک و سیسمونی از مجموعه تاینی بیبی به دو صورت می توانید اقدام کنید . کسانی که قصد خرید حضوری دارند می توانند بصورت حضوری به مجموعه تشریف بیاورند و از مجموعه دیدن نموده و خرید نمایند . کسانی هم که قصد خرید اینترنتی و راه دور را دارند می توانند فرم مندرج در صفحه اول وبسایت را پر نموده و برای کارشناسان ارسال نمایند. کارشناسان در اولین فرصت با آنها تماس گرفته و محصول انتخابی را برایشان ارسال خواهند نمود.

تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما