تولید و فروش عروسک و سیسمونی

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

تولید و فروش عروسک و سیسمونی مجموعه تاینی بیبی

مجموعه تاینی بیبی واقع در استان قم تولید و فروش عروسک و سیسمونی نوزاد را به بهترین و ارزانترین و باکیفیت ترین نوع ممکن عرضه می کند. امروزه قیمت عروسک و سیسمونی نوزاد در بازار روز به روز گران تر می شود .از آنجایی که خانواده های دارای نوزاد یا کودک خردسال با چالش هایی مانند گرانی و کیفیت در انتخاب عروسک و سیسمونی نوزاد دارند با بازدید از مجموعه تاینی بیبی واقع در استان قم می توانند تنوع را مشاهده کرده و بهترین عروسک ها و سیسمونی را با قیمت های بسیار ارزان تر از بازار انتخاب کنند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

مجموعه ما علاوه بر این که بازدید حضوری دارد از طریق اینترنت نیز قابل بازدید است . این مجموعه تمامی محصولات و اقلام تولیدی خود را در اینترنت در معرض نمایش گذاشته و توضیحات مربوطه را در اینترنت به صورت کامل و جامع در اختیار مشتریان قرار داده تا آنها بتوانند با دیدی وسیع هوشمندانه انتخاب نمایند.
کیفیت های مجموعه تاینی بیبی در مقایسه با سایر تولیدکنندگان عروسک بسیار بالا بوده بطوریکه از هر جنسی ما بهترین نوع را انتخاب کرده‌ایم تا رضایت مشتری ها را به صورت کامل جلب نماییم.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

از آنجایی که شما به صورت مستقیم و بدون واسطه از مرکز تاینی بیبی اقدام به خرید می نمایید قیمت ها برای شما بسیار ارزانتر خواهد بود زیرا تمامی واسطه ها در این میان حذف شده اند . همچنین ما تضمین کیفیت هم داریم یعنی اگر شما بعد از خرید تمایل به بازگرداندن محصول داشتید تا یک هفته می توانید محصول را پس داده و انتخاب دیگری نمایید.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد با قیمتهای بسیار ارزان و کیفیت بسیار بالا

مجموعه تاینی بیبی تولید و فروش عروسک و سیسمونی در طرح ها و رنگ های مختلف را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب و ارزان نسبت به بازار ارائه می کند .  عروسک های مختلفی که در این مجموعه تولید می شود از نوع بهترین و مرغوب ترین پارچه و متریال های مربوط به تولید می باشد. تنوع رنگبندی در انتخاب پارچه ها زیبایی خاصی را به محصولات داده است.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

مشتریان می توانند از هر رنگ و از هر مدلی که میخواهند انتخاب کرده و با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند . فروش به صورت کلی و جزئی انجام میشود. کسانی که دارای فروشگاه های بزرگ مربوط به عروسک سیسمونی هستند می توانند به صورت عمده محصولات خود را از مجموعه تاینی بیبی واقع در استان قم خریداری نمایند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

کسانی هم که به صورت خرده و تکی می خواهند خرید نمایند قیمت ما هم برای آنها بسیار مناسب و کمتر از بازار خواهد بود .نخ خیاطی انتخاب شده برای دوختن عروسک ها از  جنس  ابریشم خالص است پس باید اطمینان حاصل بفرمایید که این نخ ها و دوخت ها هرگز پاره و یا باز نخواهند شد.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

پرسنلی که در این مجموعه کار می کنند کارآمدترین و با تجربه ترین پرسنلی هستند که در این حوزه فعالیت دارند  و دارای سوابق  بالایی می باشند. بخش کنترل کیفی این مجموعه تک تک عروسک ها و سیسمونی نوزاد را بررسی کرده تا کوچکترین نقصی در آن بروز ندهد. پس با خاطری مطمئن و بدون نگرانی از هر حیث  می توانید  بهترین انتخابها را بنمائبد.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

تولید و فروش عروسک و سیسمونی با قیمتهای رقابتی

مجموعه تاینی بیبی واقع در استان قم عروسک و سیسمونی نوزاد را به صورت کلی و جزئی با قیمت های رقابتی و زیر بازار و همچنین کیفیت بسیار عالی تولید و عرضه می کند. امروزه دلالان و واسطه های زیادی در کشور وجود دارند که از تولید کننده ها و کارخانه های تولیدی اجناس مختلف را با قیمت های بسیار پایین خریداری کرده و با انبار کردن آنها و افزایش قیمت شروع به فروختن به مشتریان می نمایند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

واسطه ها معمولاً انباردارانی هستند که تمامی اجناس مختلف در بازار را با قیمت های بسیار ارزان خریداری کرده و پس از مدتی انبار کردن با قیمت های بسیار بالا به فروشگاه ها و مراکز عرضه عروسک و سیسمونی به قیمت چندین برابر خرید می فروشند.  مشتریان نیز از آنجایی که به تولیدکننده ها دسترسی ندارند مجبور هستند از فروشگاه ها این اجناس را با قیمت بیشتر از قیمت تولیدی خریداری نمایند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

همچنین بسیاری از دلالان برای آن که سود بیشتری کسب کنند از کیفیت محصولات می کاهند تا برای آن ها هزینه های کمتری داشته باشد. مشتری ها هم از این موضوع غافل هستند و بدون اطلاع از کیفیت اقدام به خرید می نماید .

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

مجموعه تاینی بیبی با دو روش فروش حضوری و فروش اینترنتی تمامی این واسطه ها و دلالان را که موجب خرابی بازار  عروسک و بی اعتباری این بازار گشته  را حذف نموده و به خریداران این اطمینان را می دهد که تمامی عروسک های موجود در این مجموعه را می توانند زیر قیمت بازار خریداری نمایند . کیفیت اجناس این مجموعه هم کاملا تضمین شده می باشد و تمامی شک و تردیدها را از میان خواهد برد.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

صادرات  عروسک و سیسمونی نوزاد به کشور های همسایه

تولید و فروش عروسک و سیسمونی نوزاد در مجموعه تاینی بیبی از نظر کیفیت و قیمت بسیار مناسب بوده بطوریکه  حتی مشتریانی از کشورهای همسایه مانند عراق  و آذربایجان و ترکیه پس از یکبار خرید به مشتریان دائمی این مجموعه تبدیل شده‌اند و به صورت ماهانه خرید های در حجم بسیار زیادی را انجام می دهند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

این کشورها معمولاً بیشتر اجناس و  محصولات خود را از چین وارد می کنند از آنجایی که اجناس چینی دارای مرغوبیت کمتری می باشد توجه آنها به سمت کشور ایران معطوف شده است . لذا اجناس ایرانی بهترین جایگزین برای آنها بوده و تمایل زیادی برای خرید کالاهای ایرانی دادند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

مجموعه تاینی بیبی مشتریان زیادی از این کشورها دارد و سالیانه روز به روز به تعداد این مشتری خواهد افزوده می گردد قیمت های ارائه شده در این مجموعه بسیار ارزان بوده لذا صادرات آن نیز برای کشورهای همسایه بسیار به نفع بسیار مطلوب و به نفع کشور می باشد بسیار مقرون به صرفه می باشد به دلیل ارزش پایین ارز ایران خرید محصولات ایرانی برای کشورهای همسایه بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

قیمت و نحوه خرید عروسک و سیسمونی از مجموعه تاینی بیبی

مشتریان برای آنکه خرید آسان و بدون دغدغه ای را تجربه کنند به دو روش میتواند خرید نمایند. روش اول مخصوص مشتریانی است که اهل استان قم بوده و یا آنکه بصورت  مسافر در قم حضور دارند. این مشتریان به صورت حضوری از مجموعه های تاینی بیبی می توانند بازدید کنند و به انتخاب خود  محصولات را ببینند و اقدام به خرید نمایند.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

روش دوم به صورت اینترنتی می باشد و مخصوص کسانی است که در شهرهای دیگر زندگی کرده و امکان سفر به قم را ندارند. آنها با مراجعه به وبسایت تاینی بیبی  می توانند تمامی محصولات را مشاهده نمایند سپس با شماره تلفنهایی که در وبسایت درج شده می توانند با کارشناسان تماس گرفته و در رابطه با محصول انتخابی خود به گفتگو بنشیند کارشناسان  پس از ارائه مشاوره رایگان محصول انتخابی را برای شما ارسال خواهند نمود.

تولید و فروش عروسک و سیسمونی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما