خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی با قیمتهای استثنائی

مرکز خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی با ارائه خدمات متنوع پس از فروش برای مشتریان عزیز با قیمتهای بسیار مناسب و کیفیت های استاندارد اکسسوری اتاق کودک در خدمت همه هموطنان عزیز ایران می باشد.  مرکز تولیدی تاینی بیبی در استان قم با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید و عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصولات اتاق کودک یکی از درخشانترین سوابق عرضه و تولید را در کارنامه خود دارد.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

بسیاری از مشتریانی که از این مرکز خرید به عمل آورده اند ابراز رضایت نمودند و خدمات ما را به اطرافیان نیز معرفی کردند. محصولات تاینی بیبی که در حوزه  انواع لوازم اتاق کودک به صورت عروسک می باشد جذابیت بسیار زیادی را بین مشتریان ایجاد کرده است زیرا تمامی وسایل و لوازم اتاق کودک را به شکل مدل های مختلفی از عروسک های مختلف طراحی و تولید کردیم که هر کدام دارای خواص و ویژگی های متفاوتی می باشند و موجب جذابیت بسیار زیادی برای کودکان می شود.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

امروزه کودکان از بدو تولد تا هنگام شروع مدرسه باید در شرایطی رشد کنند که عقل جسم و روح آنها از بدو تولد تکامل یابد. برای همین آنها نیاز به ابزار و وسایلی دارند که با دیدن آن ها شاد شده و همچنین هوش آنها را به چالش بکشد.  برای خردسالان تازه متولد شده لوازمی تولید شده است که امکان راحتی آنها در آن فراهم است و نوزادان را به شدت سرگرم خواهد کرد.  این وسایل ها به صورت عروسک های مختلفی هستند که در این مقاله به برخی از آنها اشاراتی خواهیم داشت.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

عروسک های تعادلی ویژه کودکان  و خردسالان در مرکز  تاینی بیبی

مرکز خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی وسایل و لوازم بسیار زیادی را مخصوص اتاق کودک تولید می کند که برای سرگرمی کودک لازم و ضروری است. عروسک های تعادلی یکی از انواع این محصولات می باشند. این عروسک ها به صورت ساخته می شوند که کودک بر پشت آن ها سوار شده و تاب می خورد. این عروسک ها به شکل مدل هایی از حیوانات مانند اسب، فیل، شتر و غیره طراحی می شوند که دارای اسکلت فلزی و لایه ضخیمی از فوم فشرده شده و پارچه پولیشی و یا مخملی تولید و طراحی شده اند.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

برخی از این عروسک ها به صورت موزیکال بود و هنگامی که کودک بر پشت آن سوار می شود موزیک مخصوص آن عروسک پخش می شود و کودک از شنیدن صدای موزیک به شور و شعف می آید. وزن مخصوصی که این عروسکها قادر به تحمل آن هستند 60 کیلوگرم می باشد .یعنی حتی افراد بالغ تا وزن 60 کیلو نیز به راحتی می توانند سوار آن شوند. همچنین این عروسک ها پایه هایی از جنس چوب روسی یا آهنی دارند تا عروسک بر  روی این پایه ها تاب بخورد . این پایه ها به تنهایی وزن بالای 100 کیلوگرم را نیز تحمل می کنند.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

این عروسک ها قیمت بسیار مناسبی نسبت به بازار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفنی که در صفحه ابتدایی این سایت واقع شده است تماس بگیرید یا در واتساپ پیغام خود را بگذارید تا مشاوران با شما در این مورد اطلاعات کاملی بدهند. همچنین برای خرید می توانید به فرم مندرج در صفحه اول وبسایت نیز مراجعه کرده و مشخصات خود را در فرو بنویسید و برای ما بفرستید تا در اولین فرصت مشاوران با شما تماس گرفته و راهنماییهای لازم در خصوص محصول انتخابی را بنمایند.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

خرید راکر کودک در طرح ها و شکل های مختلف با قیمت های مناسب

مرکز خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی وسایل و لوازم بسیار زیادی را تزئین اتاق کودک تولید می کند چه برای سرگرمی کودک لازم و ضروری است راکر ها  یکی دیگر از مهمترین  انواع این محصولات می باشند. این عروسک ها به صورت ساخته می شوند که کودک بر پشت آن ها سوار شده و تاب می خورد یا در داخل آنها قرار می گیرند و به آرامی تاب می خورند.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

این عروسک ها به شکل مدل هایی از حیوانات مانند اسب فیلم شتر و غیره طراحی می شوند که دارای اسکلت فلزی و لایه ضخیمی از الیاف  فشرده شده و پارچه پولیشی و  مخملی  طراحی می شوند.   این عروسک ها به صورت موزیکال بوده و هنگامی که کودک بر پشت آن سوار می شود موزیک مخصوص آن  پخش می شود و کودک از شنیدن صدای موزیک به شور می آید.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

این عروسک ها قیمت بسیار مناسبی نسبت به بازار دارند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به شماره تلفنی که در صفحه ابتدایی این سایت واقع شده است تماس بگیرید یا در واتساپ پیغام خود را بگذارید . مشاوران با شما در این مورد اطلاعات کاملی ارائه خواهند داد.

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

قیمت راکر های تولید شده در مرکز تاینی بیبی نسبت به نمونه های مشابه در بازار بسیار مناسب و ارزان بوده و از نظر کیفیت نیز کاملاً دارای شرایط استانداردهای لازم برای استفاده را دارد خدمات پس از فروش محصولات به صورتی است که مشتریان تا پس از یک ماه استفاده در صورتی که آسیبی به این عروسک آن زده باشند می توانند به صورت رایگان و آن را تعویض کنند .

خرید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما