خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد امروزه در تمامی خانواده ها مرسوم است. نوزادان برای آنکه از نظر ذهنی به سرعت رشد کنند باید با انواع سرگرمیهای ذهنی و جسمی مشغول باشند تا بدن و ذهن آنها به سرعت پرورش یابد. امروزه مراکز تولید عروسک و سیسمونی نوزاد در بسیاری از شهرهای ایران و جهان رواج یافته است .

مرکز عروسک و سیسمونی نوزاد ملکی در استان قم که یکی از بزرگترین مراکز تولید عروسک و سیسمونی نوزاد می باشد با مدیریت جناب آقای ملکی توانسته است به یکی از قطب های تولید در این زمینه دست یابد . استان قم از نظر جغرافیایی منطقه ویژه ای می باشد به طوری که شمال و جنوب وشرق و غرب ایران را  به یکدیگر متصل کرده است .

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

قیمت اجناس و کالاها در این استان نسبت به سایر استان‌ها بسیار پایین است لذا این استان به مرکز تجاری بسیاری از اجناس و کالاها یکی از بزرگتری تبدیل شده است.  عروسک و سیسمونی نوزاد یکی از همین موارد است.  بسیاری از مشتریانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند برای خرید عروسک و سیسمونی نوزاد به استان قم سفر می‌کنند .زیرا استان قم هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت دارای کالاهای بسیار مرغوب و مقرون به صرفه است.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

کارخانه های تولیدی عروسک و سیسمونی نوزاد در قم

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد امروزه برای خانواده ها بدین صورت است که آنها می بایست به فروشگاه های عرضه این محصولات مراجعه کرده و به صورت حضوری خرید نمایند . این فروشگاه ها خود از کارخانه‌ها و تولیدی‌های مربوطه خریداری می‌کنند و به مشتری ها عرضه می کنند امروزه تعداد این فروشگاههای واسطه بسیار زیاد است و به علت گرانی هایی که در مملکت وجود دارد قیمت های آنها بسیار سرسام آور است.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

بسیاری از خانواده هایی که نوزاد دارند توان مالی برای خرید سیسمونی و عروسک ندارند لذا کارخانه های تولید عروسک و سیسمونی اقدام به عرضه مستقیم محصولات خود به دست مصرف‌کنندگان نموده است .کارخانه های تولیدی عروسک و سیسمونی در استان قم بسیار زیاد است ولی اکثر آنها تمامی مایحتاج یک نوزاد را نمی توانند تامین کنند .

 مرکز تولید و خرید عروسک و سیسمونی نوزاد ملکی در استان قم با تولید و عرضه اکثر عروسک ها و سیسمونی نوزاد توانسته است بیشتر نیاز این خانواده‌ها را برآورده کند. قیمتهای تولیدی این مرکز بسیار بسیار پایین تر از قیمت های فروشگاه ها و بسیاری از کارخانجات می باشد از آنجایی که قیمت ها دارای نوسان است برای اطلاع از آخرین قیمت می بایست با شماره تلفن مندرج در این وب سایت تماس گرفته تا آخرین قیمتها را به اطلاع شما برسانیم.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

مرکز خرید عروسک و سیسمونی نوزاد ملکی در استان قم

مرکز خرید عروسک و سیسمونی نوزاد ملکی در استان قم بیش از بیست سال است که به تولید و عرضه انواع عروسک ها پرداخته است. عروسک های تولید شده در این مرکز از پارچه های مخملی و بسیار با دوام و محکم دوخته شده است. مواد به کار رفته شده داخل عروسک ها از جنس الیاف است همانطوری که می دانید الیاف مقاوم ترین ماده در بین پارچه هاست.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

عروسک های تولید شده در این مرکز قابل شستشو بوده و به علت جنس محکم و بادوامی که دارند دارای عمر طولانی می باشند .عروسک های تولید شده در این مرکز به دو صورت تعادلی و عروسک های الیافی هستند. عروسک های تعادلی دارای اسکلت فلزی و بدنه‌ای از یونولیت فشرده شده می باشد به صورتی که کودکانی تا وزن ۶۰ کیلوگرم می توانند بر پشت این عروسک ها سوار شده و از آن لذت ببرند.

عروسک های دیگر از نوع الیافی بوده و این عروسکها در انواع و اقسام مختلف تولید شده و برای کودکان و نوزادان مناسب است پارچه های  دوخته شده در این عروسک ها از نوع مخمل و ابریشم هستند به طوریکه هیچ گونه ضرری برای نوزادان ندارد .همچنین قابل شستشو بوده و می توان آن را تا سال ها استفاده کرد.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

 خرید اسب، فیل ، شتر تعادلی و عروسک های راکردار کودک

برای خرید عروسک و سیسمونی نوزاد کافیست با شماره تلفنی که در این وب سایت ارائه شده تماس بگیرید تا منشی ها و کارشناسان ما با شما در این خصوص صحبت کنند. عروسک های تعادلی عروسک هایی هستند که دارای استحکام بسیار بالایی بوده به طوری که کودکان با وزن ۶۰ کیلوگرم را می توانند تحمل کنند این عروسک ها از جنس یونولیت بسیار مستحکم و فشرده است که داخل آن یک اسکلت فلزی از جنس آهن ضد زنگ قرار دارد. لایه بیرونی آن نیز پارچه مخملی  محکم با دوامی است که موجب استحکام بخشی به عروسک گردیده است.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

 

عروسکهای تعادلی شامل  اسب فیل و شتر تعادلی می‌باشند. برخی از این عروسک های تعادلی موزیکال بوده و هنگام تکان خوردن موزیک بسیار جذابی پخش می‌شود و کودک با شنیدن آن به شور و شعف می آید. پایه های عروسک تعادلی از چوب روسی تشکیل شده است چوب روسی محکم ترین چوب در بین تمامی چوب ها می باشد عروسک بر روی این پایه های چوبی تکان میخورد و همانند تاب به عقب و جلو رانده می شود.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

عروسک های راکر دار نیز بدین صورت هستند که کودک بر پشت این عروسک ها دراز کشیده و عروسک بر پایه چوبی همانند تاب تکان خورده و کودک آن به وجد . هیجان می آید قیمت این عروسک ها بسیار مناسب بوده و شما می توانید این محصولات را به صورت مستقیم از طریق همین وب سایت سفارش دهید.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

نحوه سفارش و خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

همانطوری که می دانید امروزه برای خرید عروسک به صورت معمول باید به فروشگاه ها مراجعه کنید فروشگاه ها نیز نوعی واسطه به حساب می آیند و مبلغ زیادی را بر روی قیمت عروسک می افزایند و آن را به مشتری ها می فروشند . لذا خرید مستقیم از فروشگاه ها برای بسیاری از خانواده ها امروزه از نظر اقتصادی بسیار سخت شده و خانواده های جوان از عهده خرید از این فروشگاههای برنمی‌آید.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

مرکز تولید و خرید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم با ارائه وب سایت هایی نظیر همین وب سایت شما مشتریان عزیز را به صورت مستقیم دعوت به خرید از این مرکز می نماید. شما با خرید مستقیم از این مرکز واسطه ها را حذف کرده و علاوه بر اینکه جنس بسیار مستحکم و با دوام و زیبایی که می خرید هزینه های بسیار پایینی را نیز پرداخت می کنید در صورتی که همین عروسک ها در بازار با قیمت های بسیار بالایی فروخته می‌شود.

برای سفارش و خرید کافی است به این سایت مراجعه کرده و نمونه ها را مشاهده کنید و با شماره تلفنی که درج شده جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار کرده و نمونه ها را به شما معرفی خواهند کرد.

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما