عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

مرکز تولید عروسک و سیسمونی با قیمت ارزان در استان قم

استان قم یکی از استان های است که دارای مراکز تولیدی بسیار زیادی با قیمت های ارزان نسبت به سایر استان ها میباشد. مرکز تولید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی با قیمت های ارزان یکی از همین مجموعه ها می باشد که تمامی محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب و ارزان نسبت به نمونه های مشابه در سایر استانها ارائه می کند .این مرکز تمامی اسباب و لوازم مربوط به اتاق کودک را با قیمتهای بسیار ارزانتر با کیفیت بسیار بالا عرضه می کند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

قیمت های تعیین شده در این مرکز به دلیل اینکه از مواد اولیه بسیار باکیفیت استفاده شده است و همچنین هیچگونه واسطه ای در تولید اینگونه مواد و رساندن آنها به دست مشتری دخالت  ندارد بسیار ارزان است. مشتریان می توانند برای استعلام قیمت از تک تک محصولات مجموعه با مشاوران و کارشناسان تماس گرفته و نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

انواع مختلف عروسک ها و اسباب بازیهایی که در این مرکز تولید میشود دارای کیفیت و ماندگاری بسیار بالا  می باشد. همچنین تمامی لوازم مربوط به اتاق کودک نیز به شکل انواع مختلفی از کاراکتر های حیوانات عروسکی ساخته می شود. بعنوان مثال سبد لباس کودک ، سبد لوسیون کودک و یا سایر اقلام تولید شده به شکل عروسک هایی مانند خرس، فیل، شتر، اسب و غیره تولید شده اند که زیبایی منحصر به فردی دارند

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

قیمت انواع عروسک و سیسمونی در مجموعه تاینی بیبی

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت در سطح ایران را فقط از استان قم می توان خریداری نمود. به همین منظور تمامی اصناف عروسک و سیسمونی که در استانهای دیگر واقع شده اند جهت خرید ارزان عروسک و سیسمونی نوزاد به استان قم سفر می نمایند و از قم به سایر شهرها ارسال می کنند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

قیمتهای نهایی تعیین شده عروسک و سیسمونی در استان قم طبق فاکتور های مختلفی تعیین و محاسبه می شود  که موجب ارزان بودن آن می شود. تولید کنندگان قمی از قدیم حق انصاف را رعایت کرده و از ارائه محصول با قیمت های گران خودداری می کردند .لذا همیشه در قم قیمت کالاها و اجناس نسبت به سایر استانها پایین بوده و به یک رسم و سنت تبدیل شده است تا سایر شهر ها مجبور شوند خرید های خود را از استان قم بنمایند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

از آنجایی که قیمتها دارای نوسان است مشتریان جهت دریافت نهایی قیمت و توضیحات بیشتر می توانند بصورت مستقیم با کارشناسان مجموعه تاینی بیی تماس گرفته و از آخرین قیمت های تعیین شده مطلع شوند. قیمتهای تعیین شده در مرکز تولیدی تاینی بیبی همان قیمت های تولیدی می باشد و هیچ گونه واسطه و دلالی در تعیین قیمتها نقش ندارد.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

تعریف اصطلاحات عروسک و قدمت استفاده آنها در طول تاریخ بشریت

عروسک و اسباب بازی وسیله ای است که توسط بشر ساخته می شود تا کودکان خود را با آنها سرگرم کنند. شاید در ظاهر این عمل کار بسیار پیش و پا افتاده ای باشد ولی در باطن همین عروسک ها و اسباب بازیهای به ظاهر ساده موجب شکل گیری شخصیت کودکان و تعیین سرنوشت آنها در دوران طفولیت باشد.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

اشکال و طرح های مختلف عروسک ها از روی انسانها و وسایل واقعی ساخته می شود تا کودکان با استفاده از آنها بتوانند یک پل ارتباطی با دنیای بزرگسالان داشته باشند. عروسک ها و اسباب بازیها هرکدام نقش های مختلفی در روح و روان کودکان بجا می گذارند. برخی از این وسایل اثرات منی و مخربی داشته و برخی نیز موجب ارتقای سلامت روحی و افزایش قدرت تخیل کودکان می شود.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

باستان شناسان قدمت اولین عروسک های یافته شده را به 200 سال قبل از میلاد مسیح نسبت داده اند که در مصر باستان کشف شده است . مصریان قدیم هنگام مرگ فرزندانشان تعدادی عروسک و اسباب بازی ساخت آن زمان را در گور های فرزندان خود دفن می کردند تا بتوانند در جهان باقی نیز از آنها استفاده کنند. اشکال عروسکی یافت شده از یونان باستان نیز نشان دهنده اهمیت این وسایل در آن زمان در یونان بود. یونانیان هنگام بلوغ کودکانشان تمامی اسباب باریها و عروسک های آنها را به خدایان اهدا می کردند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

ایران باستان نیز در شهرهایی مانند اریسمان و شهر سوخته که قدمت بالای هفت هزار سال دارند برای کودکانشان وسایل مختلفی به شکل عروسک و اسباب بازی از جنس گل، سنگ، چوب، فلز و غیره تهیه می کردند . در ده های اخیر از عروسک ها در بسیاری از نمایشات خیابانی تحت عنوان عروسک های خیمه شب بازی و تئاترها استفاده می کردند که موجب سرگرمی و شادی مردم می شود و از استقبال بی نظیری برخوردار بود.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

عروسک های امروزی بسیار پیشرفته تر و هوشمندتر از گذشته ساخته می شوند و بسیاری از آنها در کشورهای صنعتی بصورت ربات در منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

 

خرید عروسک و سیسمونی  ارزان از مجموعه تاینی بیبی

مشتریان برای خرید  عروسک و سیسمونی کودک با قیمت ارزان از مجموعه تاینی بیبی واقع در استان قم به دو صورت می توانند اقدام نمایند.1- خرید بصورت مراجعه حضوری 2- خرید از طریق وبسایت اینترنتیwww.asbabbaziha.ir

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

برای خرید حضوری فقط کافیست به استان قم سفر کرده و با مجموعه تماس بگیرید و برای بازدید و  خرید تشریف بیاورید. در این روش قیمتها کاملا ارزان و با تخفیف برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته خواهد شد. در روش اینترنتی هم قیمتها بسیار ارزان در نظر گرفته می شود و هیچ فرقی با خرید حضوری نخواهد داشت.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

فقط کافیست در خرید اینترنتی فرم مندرج در صفحه ابتدایی همین وبسایت را پر کرده و برای شرکت ارسال نمایند تا کارشناسان با آنها تماس بگیرند. و یا از طریق پیام رسان واتساب با کارشناسان ارتباط گرفته و عکس محصول انتخاب شده را به آنها ارسال کنند تا کارشناسان مقدمات خرید را برایتان مهیا کرده و پس از خرید نهایی برای شما ارسال نمایند.

عروسک و سیسمونی ارزان قیمت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما