عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه تولیدی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در حوزه تولید انواع تزیینات اتاق کودک شامل اکسسوری اتاق کودک طرح ها و تزیینات مختلف فعالیت می کند .اتاق کودک معمولاً شامل انواع لوازم می باشد که برای سرگرمی کودک تهیه و تدارک دیده می شود.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه تاینی بیبی برای تزیین اتاق کودک محصولات ویژه ای دارد که به شکل کاراکتر هایی مانند اسب، شتر، فیل و غیره طراحی می گردد. برای مثال مبل با طرح فیل ،  راکر با طرح فیل یا راکر با طرح اسب و یا خرس و غیره طراحی میگردد. اقلام بسیار زیادی برای طراحی اتاق کودک وجود دارند که در این مقاله به آنها رسیدگی کنیم.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

عروسک هایی که برای تزیین اتاق کودک در این مجموعه طراحی و تولید می گردند انواع و اقسام متنوعی دارند که والدین کودک می توانند آنها را با همدیگر ست کرده و اتاق کودک خود را تزیین نمایند. به عنوان مثال در طراحی کاراکتر خرس تمامی اقلام اتاق کودک به شکل کاراکتر خرس طراحی می گردد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

به عنوان مثال مبل کودک ،راکر کودک، جغجغه کودک، گهواره کودک، سبد لباس کودک و سبد بهداشتی کودک همگی به شکل خرس طراحی گردیده است که هر کدام دارای رنگ بندی های مختلف می باشد. والدین می‌توانند برای فرزندان  تمامی لوازم اتاق خود را با رنگ آبی و یا رنگ صورتی و با طرح خرس یا هر یا هر کاراکتر دیگری تزیین کنند.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

 تزیین اتاق کودک با مجموعه عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه عروسک و سیسمونی تاینی بیبی اتاق کودک را در طرح ها و شکل های مختلف و زیبا تزیین می کند . اکسسوری اتاق کودک شامل اقلامی مانند سبد لباس کودک، سبد بهداشتی کودک، مبل کودک، تخت کودک، گهواره و راکر کودک و غیره می باشد .

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

همه این اقلام ذکر شده در مجموعه تاینی بیبی به شکل شخصیت هایی مانند خرس، اسب، فیل، شتر،  سگ، پرنده و غیره طراحی و تزئین می گردد. پارچه هایی که برای طراحی این شخصیت ها به کار برده می شود از نوع مخمل و پولیش بوده که دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی می باشد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

بدنه اغلب این اقلام دارای اسکلت فلزی بوده که با لایه ای از فوم  پوشانده شده. پوسته خارجی آن هم پارچه مخمل یا پولیش بوده که به شکل عروسک فیل یا اسب یا شتر و غیر طراحی و تولید می گردد. قیمت های ارائه شده در مجموعه تاینی بیبی زیر قیمت بازار است زیرا در بازار تمامی این اقلام توسط واسطه ها عرضه می گردد ولی در مجموعه تاینی بیبی شما این اقلام را با قیمت پایین خرید زیرا شما این اقدام را مستقیم از تولید کننده خریداری خواهید کرد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه تاینی بیبی با حذف واسطه ها تا حد زیادی به والدین جهت خرید راحت سیسمونی اتاق کودک کمک نموده است. خرید ها به دو صورت اینترنتی و حضوری میباشد. مشتریان می توانند به صورت حضوری یا اینترنتی از این مجموعه بازدید کرده و اقلام درخواستی خود را سفارش دهند.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

 اکسسوری اتاق کودک در مجموعه عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مجموعه عروسک و سیسمونی تاینی بیبی به تولید و پخش اکسسوری اتاق نوزاد می پردازد. اکسسوری اتاق نوزاد شامل راکر صندلی دار، سبد لوسیون در دو سایز مختلف، سبد لباس در سه سایز، جا دستمال کاغذی و سطل زباله، ساعت طرح دار ،آباژور، لوستر ،قد متر ،جغجغه ی سوسیسی ، مبل و بالشت طرح دار می باشد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

طرح های ارائه شده در رنگ های صورتی آبی کرم تولید میشوند. همچنین طرح ها به شکل کاراکتر های خرس، فیل و یونیکورن یا اسب تک شاخ می باشد. قیمت هایی که در مجموعه تاینی بیبی ارائه گردیده است قیمت های تولیدی میباشد و هیچ گونه واسطه و دلال ای در تعیین قیمت نقش ندارد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

مشتریان می توانند به آدرس اینترنتی که در این ساعت ارائه گردیده است جهت خرید مراجعه نمایند. تمامی اقلامی که یاد برده شد از نظر ماتریال دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. پارچه های مخمل به کار رفته شده در این طرح ها دوام و ماندگاری بالایی دارد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

برخی از از اقلام یاد شده موزیکال بوده و هنگامی که کودک از آن استفاده می کند موزیک پخش می شود. راکر های صندلی دار که در طرح خرس فیل و یونیکورن تولید شده است نیز موزیکال هستند و  هنگام سوار شدن کودک در پشت آنها صدای موزیک پخش می شود.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

تولید و پخش عروسک های تعادلی و راکر کودک در مجموعه تاینی بیبی

مجموعه تاینی بیبی که به تولید عروسک و سیسمونی نوزاد می پردازد دارای عروسک های می باشد که کودک می تواند بر پشت آن سوار شده و بدون آنکه عروسک تعادل خود را از دست دهد به کودک امکان سواری می دهد. این عروسک ها را عروسک های تعادلی می نامند . این عروسک ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می گردند .

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

طرح هایی که برای این عروسک به کار می رود به صورت اسب، فیل و شتر می باشند استقامت این عروسکهای  تعادلی به قدری بالاست که تا وزن ۶۰ کیلوگرم را به راحتی تحمل کرده و حتی وزن های بالاتر را نیز تحمل میکند. ولی وزن استاندارد این عروسک ها ۶۰ کیلوگرم می باشد .

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

پایه های این عروسک های تعادلی از نوع فلز آهن  و چوب روسی می باشند.  این پایه ها دارای استقامت بسیار بالایی بوده  و والدین بدون هیچ گونه نگرانی می تواند کودکان را بر پشت این عروسک ها سوار کرده و موجب شادی و نشاط کودک گردند. برخی از این عروسک های تعادلی را به صورت موزیکال تولید شده‌اند تا هنگام سواری کودک از صدای موزیک نیز لذت ببرد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

قیمت های ارائه شده برای این عروسکها قیمتهای بسیار مناسب است. از آنجایی که نوسان قیمت در بازار عروسک بسیار بالا هست برای کسب اطلاع از آخرین قیمت عروسک ها به شماره تلفن ارائه شده در این وب سایت مراجعه نموده و یا در واتساپ پیام ارسال نمایید .مشاوران در کمترین زمان به همه پیام ها پاسخ خواهند داد.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

نحوه خرید عروسک وسیسمونی تاینی بیبی

عروسک های تولید شده در مجموعه تاینی بیبی برای تزیین اتاق کودک دارای تنوع بسیار بالایی می باشند. جهت کسب اطلاع از تمامی محصولات تولید شده می توانید به شماره تلفن ارائه شده مراجعه نموده و تماس بگیرید و یا به بخش گالری وب سایت مراجعه کرده تا تمامی محصولات تولید شده را به همراه جزئیات مشاهده فرمایید.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

برای خرید هم میتوانید با پر کردن فرم مندرج در صفحه اول این وب سایت سفارش خود را ثبت نموده و مشاورین در کمترین زمان به آن پاسخ خواهند داد . همچنین می توانید در واتساپ نیز پیغام خود را بگذارید و یا تماس مستقیم بگیرید. در تمامی مراحل ذکر شده مشاوران فروش تماس های شما را پاسخگو خواهند بود.

عروسک و سیسمونی تاینی بیبی

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما