فروش عمده عروسک و سیسمونی

فروش عمده عروسک و سیسمونی

فروش عمده عروسک و سیسمونی با قیمت درب کارخانه به تمامی نقاط ایران توسط مجموعه بزرگ تولید کننده عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم عرضه می گردد . قیمت های موجود در این مرکز تولید نسبت به سایر مراکز بسیار کمتر بوده و کیفیت عروسک ها و سیسمونی نوزاد از نظر مرغوبیت  در سظح بالاتر از استاندارد می باشد.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

مشتریان می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی از این مرکز با قیمت عمده خریداری نمایند. قیمت های حضوری و اینترنتی کاملاً یکسان بوده و مشتریان از هر نقطه از ایران که باشند می توانند عروسک ها و سیسمونی نوزاد این مجموعه را با قیمت ثابت و درب کارخانه تهیه نمایند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

مجموعه بزرگ عروسک و سیسمونی ملکی ارائه دهنده انواع عروسک مانند اسب تعادلی ، فیل تعادلی، شتر تعادلی و همچنین برای سیسمونی نوزادان اقلامی مانند راکر ها با طرح خرس، فیل و سایر حیوانات عروسکی  می باشد. این مرکز محصولات خود را با قیمت بسیار ارزان و کیفیت بالا و بصورت کاملا تضمین شده به مشتریان ارائه می دهد.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

مشتریان می توانند پس از خرید محصولات در صورت عدم رضایت آن را باز پس دهند .کیفیت عروسک ها و سیسمونی ها از نوع پارچه های درجه یک بوده که همگی در طرح ها و رنگهای مختلف می باشد. و از نظر استحکام پایداری و ماندگاری بالایی دارند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

خرید از مرکز فروش عمده عروسک و سیسمونی با قیمت  بسیار مناسب

مرکز فروش عمده عروسک و سیسمونی در استان قم ارائه دهنده ارزانترین و با کیفیت ترین عروسک ها در طرح ها و رنگ های مختلف و همچنین سیسمونی نوزاد می باشد. عروسک های تولید شده در این مرکز از نظر تنوع و رنگ بندی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و مشتریان هنگام مراجعه به این مرکز انتخاب های بسیار زیادی دارند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

قیمت های ارائه شده در این مرکز کاملاً رقابتی بوده و مشتریان تقریباً نصف قیمت بازار عروسک‌ها را خریداری می‌کنند. اگر هم این عروسک هایی که در این مرکز تولید می شود را بخواهید در بازار قیمت کنید خواهید دید که قیمت های بازار بسیار بالاتر از قیمت های مرکز بوده. لذا پیشنهاد می کنم آدرس و سایت مورد نظر مجموعه بزرگ ما را به نزدیکان خود نیز ارسال نمایید تا از پرداخت هزینه های اضافی برای خرید عروسک و سیسمونی نوزاد خودداری نمایند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

امروزه خانواده ها برای کنترل نوزادان و کودکان خود نیاز به اقلامی مانند عروسک و سیسمونی دارند تا بتوانند آنها را کنترل کرده و سرگرم نماید. کودکان در سنین طفولیت نیاز به سرگرمی دارند تا هرچه سریعتر از نظر جسمی و ذهنی رشد نمایند . بنابراین برای تامین نیازهای کودکان خرید عروسک و سیسمونی نوزاد جزو اولویت‌های خانوادگان باید باشد.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

صادرات انواع عروسک و سیسمونی نوزاد به کشور های مختلف

بسیاری از کشورهای خاورمیانه مانند عراق، عربستان ، امارات ،افغانستان، ترکمنستان، آذربایجان و غیره جزو کشورهای مصرف کننده می باشند. این کشور ها یکی از مهمترین بازارهای هدف مجموعه بزرگ تولید عروسک ملکی در قم هستند. کشورهای عربی مخصوصاً عراق که رابطه بسیار نزدیکی با ایران دارند یکی از بزرگترین کشورهای وارد کننده محصولات ایران به شمار می روند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

سالیانه کشور عراق هزاران تن کالاها و اقلام مختلف را از ایران دریافت می کند. مجموعه بزرگ عروسک ملکی نیز ماهیانه دهها کانتینر از انواع عروسک ها و سیسمونی نوزاد به این کشور صادرات می کند. از آنجایی که ارزش پول ایران در برابر کشورهای همسایه بسیار پایین است لذا کشورهای عربی محصولات ایرانی را با قیمت های بسیار ناچیزی خریداری می‌کنند.برای همین کشورهای عربی و سایر کشورهای همسایه ای که از بزرگترین مشتری های کالاهای ایرانی به حساب می آید.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

کشور چین نیز یک کشور دو منظوره  محسوب می شود. کشور چین هم خریدار است و هم فروشنده. برخی از محصولات کشور چین به ایران و برخی از محصولات ایران نیز به چین صادرات می شوند . برای همین برخی از اقلامی که ما نمی توانیم تولید کنیم را از چین وارد می کنیم. کشور چین با قیمتهای بسیار مناسب محصولات ما را خریداری  می کند .

فروش عمده عروسک و سیسمونی

فروش عمده عروسک های تعادلی و سیسمونی نوزاد با قیمت تولید

فروش عمده عروسک های تعادلی و سیسمونی نوزاد با قیمت تولید در مرکز تولیدی ملکی ارائه می گردد.  عروسکهای تعادلی عروسک‌های بسیار محکم و با دوامی هستند که کودکانی تا وزن ۶۰ کیلوگرم می توانند بر پشت این عروسک ها سوار شده و تاب بخورند .

فروش عمده عروسک و سیسمونی

این عروسک ها دارای پایه بسیار محکم از نوع فلزی و چوب روسی می باشد. نوع فلزی آن آهن ضد زنگ بوده که با جوش co۲ تولید شده و تعادل عروسک را هنگام تاب خوردن حفظ می کند. نوع چوبی آن هم که از نوع چوب روس می باشد  و  علاوه بر اینکه تعادل آن را حفظ می‌کند دارای شکل بسیار زیبایی نیز می باشد.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

این عروسک ها علی رغم این که بسیار سبک هستند استحکام بسیار بالایی دارند. پارچه دوخته شده این عروسک ها از نوع مخمل بوده و مواد به کار رفته شده در داخل این عروسک ها از نوع یونولیت مستحکم فشرده می باشد. همچنین این عروسک ها دارای اسکلت فلزی می باشند که ستون عروسک را تشکیل می دهد .بنابراین والدین به خاطر جمع می توانند این عروسک ها را با قیمت بسیار پایین و مناسب خریداری نموده و کودکان را سواری دهند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

امروزه عروسک های تعادلی محبوبیت بیشتری دارند زیرا کودکان امروزی ترجیح می‌دهند همیشه سوار بر عروسک ها و یا اسباب بازی های بزرگ باشند تا اینکه بخواهند آن عروسک ها را به صورت دستی و با دست کنترل کنند . خانواده‌ها می‌توانند انواع و اقسام عروسک های تعادلی را که در طرح هایی مانند طرح فیل تعادلی، اسه تعادلی و شتر تعالی می باشند سفارش دهند. این عروسک ها دارای رنگ بندی بسیار متنوع بوده و زیبایی خاصی را به نمایش می گذارند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

نحوه سفارش و  خرید عروسک از مرکز بزرگ تولیدی عروسک و سیسمونی ملکی

فروش عمده عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم بدین صورت است که مشتریان می توانند از جای جای ایران اقلام تولید شده این مرکز را با قیمت تولیدی و با حذف تمامی واسطه ها سفارش داده و خریداری نمایند  .همانطور که قبلا گفته شد قیمت ها و کیفیت ها در مقایسه با نمونه های مشابه در بازار بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد .

فروش عمده عروسک و سیسمونی

نحوه خرید و سفارش بدین صورت است که مشتریانی که در شهرهایی دور زندگی میکنند میتوانند با پر کردن فرم مندرج در صفحه اول این وبسایت مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید سپس کارشناسان ما با آنها تماس گرفته و در رابطه با سفارش آنها به گفتگو می نشینند. کارشناسان با ارسال نمونه ها و قیمت ها مشاوره کامل به مشتری داده و مشتری می تواند با خیال راحت سفارش دهد . مشتریانی هم که در در شهر قم زندگی می کنند می توانند به صورت حضوری از این مرکز بازدید کرده و خرید خود را انجام دهند.

فروش عمده عروسک و سیسمونی

 

 

 

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما