فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در استان قم

مجموعه تاینی بیبی یکی از بزرگترین مرکز فروش عروسک و سیسمونی در استان قم می باشد . فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی مجموعه تاینی بیبی با شرایط و تخفیفات و خدمات مشتری  خوب ارائه می گردد  در این مرکز انواع عروسکها و لوازم اتاق کودک با طرحها و رنگ های مختلف تولید و عرضه می شود. بخش سیسمونی اتاق کودک شامل تمامی لوازم است که این مرکز به شکل طرحها و کاراکتر های مختلفی از حیوانات عروسکی تولید و عرضه می کند.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

اتاق کودک در خانواده های ایرانی به اشکال مختلفی طراحی و تزیین می شود. معمولا اتاق کودک شامل انواع اسباب بازی ها و عروسک های مختلفی است که به منظور سرگرم سازی کودک تزیین می گردد. این اسباب بازیها مطابق با سن و خلق و خوی کودک توسط والدین تزیین می شود.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

برخی از خانواده ها  اتاق کودک را با لوازم هوشمند طراحی می کنند تا کودکانشان از نظر هوش پرورش یابد. مانند انواع بازیها و سرگرمیهای ذهنی که در بازار شامل انواع و اقسام مختلفی می باشد. برخی نیز با اسباب بازیها و عروسک های عادی اتاق را تزیین می کنند. تزیین اتاق کودک به سلیقه خانواده ها بستگی دارد.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

در این مقاله به  بررسی اتاق کودک و لوازم مربوط به آنها  و همچنین بازار های داخلی و خارجی  عروسک و سیسمونی و نقش آنها در پرورش ذهنی کودکان امروزی   می پردازیم . ذهن کودکان امروزی نسبت به نسل های گذشته تکامل بیشتری یافته و این بواسطه الگوهای جدید تربیت فرزندان است که توسط خانواده ها انجام گرفته است.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

تولید انواع عروسک های تعادلی و راکر کودک در مجموعه بزرگ تاینی بیبی

مجموعه تاینی بیبی  سالها است که تولید و فروش کلی و جزئی انواع عروسک و سیسمونی را در ابعاد  گسترده ای در بازار های داخلی و خارجی انجام می دهد. یکی از محبوبترین و پرفروشترین محصولاتی که در این مجموعه تولید می شود عروسک های تعادلی و انواع راکر  کودک می باشد که سرگرمی مخصوص بسیار کودکان است.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

عروسک های تعادلی عروسک هایی هستند که کودک بر پشت آنها سوار شده و تاب می خورد . این عروسک ها از اسکلت فلزی و بدنه ای از فوم ساخته میشوند که استقامت بسیار زیادی دارند. لایه خارجی این عروسک ها از پارچه های پولیشی و یا مخملی تولید می شوند.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

پارچه های مخملی و پولیشی دارای لطافت و نرمی بسیار زیادی هستند و همچنین از نظر استقامت در برابر آسیب های خارجی مانند ضربه، خوردگی و کشیدگی دارای بالاترین دوام و ماندگاری در بین تمامی پارچه ها هستند. این پارچه ها هرگز پرز نمی دهند و قابلیت شستشوی دستی دارند.خانواده هایی که به پرز پارچه حساسیت دارند با اطمینان خاطر از این موضوع می توانند این عروسک ها را خریداری نمایند.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

راکرها دسته دیگری از عروسک ها می باشند که کودکان خردسال و نوزادان می توانند از آنها استفاده کنند. راکر ها هم همانند عروسک های تعادلی از طرحها مختلف حیوانات عروسکی ساخته می شوند. تنها تفاوتی که دارند بجای فوم از الیاف در تهیه این عروسک ها استفاده می شود. البته تنوع راکر ها از عروسک های تعادلی بیشتر است .

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

پایه های عروسک های تعادلی و راکرها معمولا از فلز ضد زنگ و یا از چوب روسی تهیه می شود . این پایه ها بیشترین استقامت را در برابر وزنه ای بالا و شکستگی دارند بصورتی که قادر هستند تا وزنهای بالای 70 کیلوگرم را  براحتی تحمل نمایند. همین امر موجب افزایش ایمنی و تعادل کودک هنگام سوار شدن بر روی  آنها می شود.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی  تاینی بیبی در بازار های داخلی و خارجی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی  تاینی بیبی در بازار های داخلی و خارجی بسیار گسترده است . استان قم از نظر جغرافیایی در مرکز ایران قرار دارد و بسیاری از استانهای شمالی و جنوبی و شرقی و غربی از طریق استان قم به یکدیگر  متصل شده اند. همین امر موجب ورود دائمی مسافران از شهر های مختلف به قم گردیده و ثمره آنها موجب رونق بازار قم شده است.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

استان قم علاوه بر اینکه استانهای مختلف را به یکدیگر پیوند می دهد شهر مذهبی و زیارتی نیز می باشد و همین امر موجب ورد زائران از تمامی نواحی ایران نیز گردیده است . همه این موارد موجب افزایش ورود مسافر و افزایش خرید و فروش ها در قم می شود. یکی از عواملی که باعث رونق بازار مجموعه تاینی بیبی در شهر قم شده است همین موضوع می باشد.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

سفارش و خرید انواع محصولات تاینی بیبی با قیمت بسیار مناسب

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی مجموعه تاینی بیبی  بدین صورت است که تمامی  اشخاص چه خریداران کلی و چه جزئی می توانند با قیمت بسیار مناسب و درب کارخانه ای از مجموعه خریداری نمایند.  برای خرید به دو صورت باید اقدام نمود:  کسانی که تمایل به خرید حضوری دارند می توانند  با مشاورین مجموعه هماهنگی نموده و پس از گرفتن آدرس و مشخصات کامل شرکت در یک زمان مشخص  به مجموعه تشریف بیاورند و به صورت حضوری از مجموعه خریداری نمایید.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

کسانی هم که قصد خرید  بصورت اینترنتی بخواهند دارند کافیست به وب سایت مجموعه مراجعه نموده و فرم مندرج در صفحه اول وبسایت را پر کرده و برای کارشناسان ارسال نمایند. کارشناسان و مشاوران در اولین فرصت با آنها تماس گرفته و در رابطه با این محصول انتخاب به گفتگو خواهند نشست و و در کمترین زمان آن محصول را برای مشتریان ارسال خواهند نمود.

فروش کلی و جزئی عروسک تاینی بیبی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما