فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی در مرکز تولیدی تاینی بیبی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی امروزه در بیشتر کارخانه ها و مراکز تولیدی انجام می گیرد. مراکز تولید و پخش عروسک و سیسمونی امروزه به دلیل حساسیت زیادی که خانواده ها بر روی فرزندان خود دارند افزایش یافته است . اتاق کودک یکی از مهم ترین آیتم هایی است که امروزه خانواده ها به آن توجه بسیار زیادی می نمایند.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

والدین معمولاً تزیین اتاق کودک را با سلایق مختلفی انجام می دهند .مراکز تولید و پخش سیسمونی و عروسک انواع اقسام عروسک ها و تزیینات مخصوص اتاق کودک را تولید و ارائه می کند . عروسک هایی که در این مراکز تولید می شوند معمولاً باید از همه نظر استانداردهای لازم را داشته باشد.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

عروسک های پارچه ای باید از نظر دوام و ماندگاری، لطافت و نرمی و نوع پارچه ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد همچنین از نظر بهداشتی نیز این پارچه ها باید قابل شستشو بوده و از مواد اورجینال  ساخته شده باشد. برخی از پارچه ها نا مرغوب بوده و اگر  در دسترس کودکان قرار بگیرد ممکن است آسیب های جسمی را برای کودک به همراه داشته باشد.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

مرکز تولید و عروسک تاینی بیبی در استان قم یکی از مهمترین مراکز تولید عروسک و سیسمونی اتاق کودک می باشد در این مرکز تمامی استانداردها با دقت بررسی شده و مورد اجرا قرار می گیرد. برای تولید انواع عروسک و سیسمونی اتاق کودک این مرکز از بهترین متریال ها استفاده می کند در این مقاله به توضیحاتی در این خصوص می پردازیم.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

اکسسوری اتاق کودک و انواع آن

مرکز تولید عروسک و سیسمونی تاینی بیبی فروش کلی و جزئی انواع عروسک و سیسمونی نوزاد در اندازه ها و رنگبندی های مختلف را به عهده دارد.  اکسسوری اتاق کودک همان تزئینات مربوط به اتاق کودک می باشد در این تزیینات هر آنچه که اتاق کودک نیاز دارد به صورت کاملاً مرتب و ست شده چیدمان می گردد.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

اکسسوری اتاق کودک دارای تزیینات مختلفی می باشد و خانواده ها می توانند بنا به سلیقه خود اتاق کودکشان را تزیین نمایند. معمولاً عروسک ها و سایر اقلام مورد نیازی که برای تزیین اتاق کودک به کار برده می شود دارای ست بندی می باشند یعنی هر وسیله ای با وسیله دیگر ست شده و چیدمان می گردد.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

به عنوان مثال برای ست بندی تزیین اتاق کودک از شخصیت های حیواناتی مانند اسب فیل شتر خرس و پرندگانی مانند قو استفاده می کنند بدین صورت که تمامی عروسک ها و سایر اقلام مورد نیاز جا به شکل یکی از این شخصیت ها تولید می کند به عنوان مثال راکر کودک به شکل اسب سبد لباس کودک با طراحی اسب و مبل کودک با طرح است آباژور با طرح اسب لوستر با تزیینات و طرح از و غیره.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

علاوه بر اینها ممکن است خانواده ها بخواهند تمامی اسباب دارای رنگ مشخصی باشد لذا مرکز تاینی بیبی انواع ست ها را با رنگ بندی های جداگانه تولید نموده است مثلاً  تمامی طراحی هایی که به شکل اسب می باشندهمگی به رنگ آبی یا به رنگ صورتی و یا رنگهای دیگر باشد و این به سلیقه والدین بستگی دارد که چه رنگی و چه ستی را برای تزیین اتاق کودک خود استفاده نمایند.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

تولید و پخش عروسک های تعادلی و راکر کودک

مرکز تولید و پخش عروسک و سیسمونی فروش کلی و جزئی انواع عروسکهای تعادلی و  راکر کودک  را نیز بر عهده دارد. عروسکهای تعادلی از نوعی هستند که کودک می تواند بر پشت آن ها سوار شده و آن عروسک ها تا وزن ۶۰ کیلویی کودک بر پشت آن ها سوار شده و تاب بخورند.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

این عروسک ها دارای پایه های فلزی و چوبی می باشند این پایه ها تعادل عروسک را هنگام سوار شدن کودک بر پشت آن حفظ می نماید. آستانه تحمل این عروسک ها نزدیک به ۱۰۰ کیلوگرم می باشد ولی وزن استاندارد که هیچ آسیبی به عروسک نزند ۶۰ کیلوگرم است .

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

بدنه این عروسک ها از اسکلت فلزی و فوم ساخته شده است .اسکلت فلزی از نوع آهن ضد زنگ است که دارای استفاده بسیار زیاد می باشد و همچنین فوم بسیار فشرده و محکم ای دور اسکلت فلزی را احاطه کرده است . لایه خارجی چه مخمل است که پرز ندارد  و به  سلامتی کودک  آسیبی وارد نمی کند.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

این عروسک ها در بازار با قیمت های بالایی خرید و فروش می‌شود ولی از آنجایی که مجموعه تاینی بیبی این عروسک ها را مستقیم عرضه می کند شما می توانید این کار را با قیمت های بسیار کمتر از بازار تهیه فرمایید.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

راکر کودک نیز از دیگر عروسک های می باشد که کودکان و مخصوصاً خردسالان و نوزادان می توانند بر پشت آنها سوار شده و تاب بخورند. برخی از این راکرها موزیکال بوده و هنگام سواری موزیک بسیار دلنوازی پخش میشود . بدنه این  از اسکلت فلزی و الیاف می باشد و دارای لایه خارجی از جنس  پولیش یا مخمل  طراحی گردیده است و در طرح ها و اشکال به  تولید و عرضه می گردد.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی با قیمتهای مناسب

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی در مجموعه تاینی بیبی با قیمت‌های بسیار مناسبی ارائه می گردد.فروش ها به این صورت است که تمامی محصولات تولید شده به صورت مستقیم به دست مصرف کننده نهایی میرسد. قیمت هایی که به دست مصرف کننده میرسد قیمت های تولید است و هیچ واسطه دخالت ندارد.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

بنابراین مشتریان می توانند با خیال راحت خرید کرده و استفاده نمایند. برای خرید می توانید هم به صورت اینترنتی و هم حضوری اقدام فرمایید کسانی که در شهرهای نزدیک قم و یا در شهر قم ساکن هستند می توانند به صورت حضوری از این مجموعه بازدید کنند و خرید نمایند کسانی هم که در سایر شهرها سکونت دارند می‌توانند از طریق بستر اینترنت از این مرکز بازدید کرده و با ما آشنا شده و سفارش خود را ثبت نمایند.

فروش کلی و جزئی عروسک و سیسمونی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما