مرکز تولید و عرضه عروسک قم

 

مرکز تولید و عرضه عروسک قم واقع در بلوار یادگار امام بین کوچه ۶۱ و ۶۳ با نام مرکز تولید انواع عروسک ملکی می باشد . این مرکز تولیدی بزرگترین مرکز تولیدی  انواع عروسک در قم می باشد و با توجه به قیمت و کیفیتی که ارائه می کند تمامی مشتریان کاملا راضی هستند. حتی مشتریانی از کشور های همسایه نظیر عراق و ترکیه و آذربایجان نیز برای خرید عروسک به این مرکز مراجعه می کنند.

مرکز تولید عروسک قم

مرکز تولید و عرضه عروسک قم دارای شعبه هایی در همین استان قم می باشد تا دسترسی مردم از نواحی مختلف استان قم را به این مرکز آسان نماید. ولی برای اینکه دسترسی مشتریان از سایر شهرها و استانهای ایران راحت تر باشد این مرکز با استفاده از همین وب سایت اینترنتی  اقدام به فروش مستقیم به مشتریان می نماید. بنابراین مشتریان می توانند با استفاده از همین وب سایت به صورت مستقیم و با حذف تمامی واسطه ها با این مرکز ارتباط برقرار کرده و عروسک مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب و زیر قیمت بازار و  کیفیت بالا تهیه نمایند .

این وب سایت اینترنتی برای مشتریان که از شهرهای دور با این مرکز تماس می گیرند رابطه مستقیم برقرار کرده لذا علاوه بر اینکه باعث کاهش قیمت می گردد باعث تسریع در امر ارسال نیز می گردد. هموطنان می‌توانند با شماره ارائه شده در این وبسایت تماس گرفته و سفارش خود را برای ما بفرستند ما نیز در اولین فرصت پس از آماده سازی سفارش آن را برای مشتری ارسال می نمایید.

مرکز تولید عروسک قم

خرید عروسک و سیسمونی برای نوزاد با قیمت پایین و کیفیت بالا

خرید عروسک و سیسمونی برای کودکان و نوزادان یکی از نیازهای پدران و مادران می باشد. کودکان برای آنکه  آسایش فکری پدران و مادران را تامین کنند نیاز دارند تا با انواع عروسک ها بازی نموده و سرگرم می شوند . پدران و مادران نیز باید قادر باشند تا عروسک مورد نیاز کودک را طبق خلقیات کودک انتخاب نمایند. برخی از کودکان یرای این کودکان باید دقت نمود .

مرکز تولید و عرضه عروسک قم  با دارا بودن انواع عروسک های مختلف برای انواع کودکان و خردسالان نگرانی پدر و مادران را کامل رفع نموده و موجب سرگرم شدن کودکان خواهند شد.

این مرکز با توجه به کیفیت بالایی که در تولید عروسک ها دارد تضمین کیفیت و قیمت را می نماید بنابراین این عروسک ها هم از نظر بهداشتی و هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت در قم بی‌نظیر بوده و پدران و مادران با خیالی راحت می توانند آن را خریداری نمایند.

مرکز تولید عروسک قم

خرید اسب و فیل و شتر تعادلی از مرکز تولید و عرضه عروسک قم

مرکز تولید و عرضه عروسک قم به ارائه انواع عروسک های تعادلی مانند اسب تعادلی، فیل تعادلی و شتر تعادلی می پردازد. این عروسک های تعادلی دارای استحکام بسیار بالایی می باشند به طوری که قادر هستند تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل نمایند .پارچه دوخته شده برای این عروسک ها از نوع مخمل بسیار محکم می باشد.

قالب به کار رفته شده در این نوع عروسک ها از نوع یونولیت فشرده شده بوده که این یونولیت علاوه بر اینکه  سبک می باشد موجب راحتی کودک نیز می گردند. این عروسک های تعادلی دارای اسکلت فلزی می باشند .اسکلت فلزی بکار رفته شده درون این عروسک ها از نوع آهن ضد زنگ بوده که با جوش co۲ جوشکاری شده است. این عروسک ها دارای پایه های بسیار مستحکم از نوع چوب روسی و فلز ضد زنگ می باشد.

مرکز تولید عروسک قم

کودک به راحتی می تواند به پشت این عروسکها سوار شده و از تاب خوردن لذت ببرد. این عروسک های تعادلی همانطور که از نامشان هم مشخص است دارای تعادل هستند یعنی هرگز زمین نمیخورند. اگر کودک محکم تاب بخورد باز هم عروسک تعادل خود را از دست نداده و کودک را همچنان متعادل بر پشت خود نگه می دارد. لذتی که این عروسک ها نسبت به سایر عروسک‌ها به کودک میدهند وصف ناپذیر است.

مرکز تولید عروسک قم

مرکز تولید و  عرضه مستقیم انواع عروسک در استان قم بصورت مستقیم و حذف واسطه ها

همانطوری که می دانید امروزه تمامی محصولات در ایران توسط دلالان و واسطه ها به فروش می‌رسد لذا مشتریان برای آنکه بتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند به ناچار به دلالان مراجعه کرده و با پرداخت قیمت‌های بسیار سنگین کالای مورد نیاز خود را خریداری می نمایند .

مرکز تولید و عرضه عروسک قم این افتخار را دارد که به صورت مستقیم و با حذف تمامی واسطه ها محصولات خود را با قیمت بسیار کمتر از بازار و کیفیت بسیار بالا به دست مشتریان برسانند. این روش به صورت سفارش مستقیم در بستر اینترنت انجام می گیرد. کسانی که در استان قم زندگی می‌کنند می‌توانند به صورت مستقیم به این مرکز مراجعه نموده و عروسک مورد نیاز خود را خریداری نمایند .

مرکز تولید عروسک قم

کسانی هم که در شهرها و استانهای دیگر زندگی می کنند با استفاده از همین بستر اینترنتی می توانند به صورت مستقیم با این مرکز تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهند.  امروزه خرید اینترنتی کم کم جای خود را محکم نموده است. روش های سنتی منسوخ شده است لذا بسیاری از دلالان واسطه‌گران به واسطه همین بستر اینترنت از کار خود بیکار شده‌اند. امیدوارم تمامی مردم بتوانند محصولات خود را با حذف واسطه ها با قیمت بسیار پایین خریداری نمایند.

مرکز تولید عروسک قم

قیمت انواع عروسک در مرکز تولید عروسک قم و نحوه سفارش آنها

مرکز تولید و عرضه عروسک قم توسط جناب آقای ملکی اداره می گردد این مرکز بزرگترین متنوع ترین انواع عروسک را برای نوزادان و کودکان تولید و عرضه می‌کند. در گذشته  بسیاری از دلالان به این مرکز مراجعه کرده و با خرید انبوه از این مرکز محصولات و عروسکها را به شهرها و استان‌ها و حتی کشورهای دیگر ارسال می نمودند اما امروزه بستر اینترنت موجب شده است تا مشتری ها به صورت مستقیم با این مرکز تماس گرفته و سفارش خود را با قیمت بسیار عالی تحویل بگیرند.

مرکز تولید عروسک قم

بنابراین مشتریان ابتدا در گوگل وب سایت مورد نظر این مرکز را یادداشت نموده پس از وارد شدن به درون وب سایت می توانند محصولات و انواع عروسک ها را در این بستر مشاهده نموده و پس از انتخاب آن شماره تلفن و فرمی که در این وب سایت ارائه گردیده مراجعه نموده و مشخصات خود را وارد نمایند. منشی ها و نمایندگان مرکز تولیدی پس از مشاهده پیام و درخواست شما به سرعت آن را بررسی نموده و با شما تماس میگیرند و پس از ارائه مشاوره لازم محصول را برای شما ارسال می نماید.

برای کسب اطلاع از قیمتها می بایست بصورت مستقیم با مشاوران مرکز تولیدی تماس بگیرید تا منشی ها و نمایندگان قیمت نهایی هر محصول را برای شما اعلام کنند . زیرا قیمتها دارای نوساناتی می  باشد که هر لحظه دستخوش تغییرات می گردد و باید تماس حاصل فرمائید تا  مدیران فروش برایتان اعلام نمایند.

مرکز تولید عروسک قم

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما