مرکز تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

مرکز تولید و عرضه  عروسک و سیسمونی واقع در استان قم که با مدیریت جناب آقای ملکی اداره می گردد یکی از بزرگترین مراکز تولید و پخش انواع عروسک و سیسمونی نوزاد در استان قم می باشد. این مرکز دارای انواع و اقسام عروسک های مختلف و سرگرمی های گوناگون برای کودکان و خردسالان می باشد. برای تزیین اتاق نوزاد این مرکز دارای انواع عروسک ها و سیسمونی می باشد که دارای قیمت بسیار مناسب بوده و اگر بخواهیم آن را با قیمت های بازار مقایسه کنیم  دارای قیمت های بسیار پایینی هستند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

سیسمونی نوزاد و عروسک هایی که در این مرکز تولید می شود بدون واسطه و بدون دخالت دلالان بصورت مستقیم به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد. روشهای خرید از این مرکز به دو صورت حضوری و اینترنتی می باشد روش حضوری برای کسانی است که در استان قم سکونت دارند و یا به این استان سفر کرده‌اند می‌توانند به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کرده و انواع و اقسام عروسک ها برای تزیین اتاق نوزاد و کودکان و خردسالان خریداری نمایند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

روش دوم به صورت اینترنتی است این روش مخصوص کسانی است که در مناطق بسیار دور نسبت به استان قم ساکن هستند این عزیزان می توانند مشخصات و شماره تلفن خود را برای مادر از طریق همین وب سایت برای ما بفرستند تا کارشناسان و مشاوران با آنها تماس گرفته و اقلام درخواستی را برای آنها آماده کرده و ارسال نمایند

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

خرید عروسک و سیسمونی نوزاد با قیمت های بسیار پایین و کیفیت بالا

بسیاری از ایرانی ها وقتی که کالایی را مشاهده می‌کنند که دارای قیمت بسیار پایین تری نسبت به کالاهای مشابه است ممکن است اینطور فکر کنند که حتما این کالا از مرغوبیت کمتری برخوردار است و لذا از خرید آن انصراف می‌دهند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

معمولا ایرانی‌ها  برای آنکه کیفیت یک محصول را بسنجند ابتدا به قیمت آن نگاه می کنند و فکر می کنند که قیمت اگر بالا باشد حتماً کیفیت هم بالاست متاسفانه این طرز تفکر اخیراً در کشور ما به شدت رایج یافته و دلالان و واسطه گران بسیار زیادی هستند که از این طرز تفکر سوء استفاده نموده و پول های بسیار کلانی را به جیب می زنند .

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

مرکز تولید و عرضه عروسک و سیسمونی نوزاد در استان قم از ارائه محصولات که دارای کیفیت پایین هستند به شدت خودداری می کند این مرکز معتقد است که قیمت ها تا جایی که می توانند باید پایین باشند تا خانواده‌ها بتوانند برای فرزندان خود موجبات سرگرمی و خوشحالی  را فراهم نمایند لذا این مرکز برای آن که کیفیت محصولات خود را بالا ببرد از بهترین پارچه ها و مواد موجود برای ساخت انواع عروسک و سیسمونی استفاده کرده و و قیمت آن را تا به حد امکان پایین نگه داشته است تا همگان بتوانند از آن خریداری نمایند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

مشتریان می‌توانند کیفیت و قیمت محصولات این مرکز را با سایر مراکز مقایسه نموده و سپس خریداری نمایند محصولات و اقلام تولیدی در این مجموعه کاملا تضمینی بوده و در صورت عدم رضایت مشتریان می توانند آنرا پس از از یک هفته بازگرداند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

تولید و عرضه انواع عروسک و سیسمونی نوزاد با قیمتهای رقابتی

مراکز تولید و عرضه انواع عروسک و سیسمونی امروزه در تمامی شهرها وجود دارد . بسیاری از تولیدی های مربوط به این صنف  انواع عروسک ها و  اسباب بازی ها را تولید می کنند. ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان مربوط به عروسک و سیسمونی می باشد .خانواده های زیادی وجود دارند که دارای نوزادان تازه متولد شده بوده و لذا برای سرگرم کردن آنها نیاز به وسایلی دارند تا بتوانند کودکان و نوزادان خود را کنترل کنند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

لذا انواع و اقسام عروسک ها برای این منظور در بازار ایران با قیمت های مناسب تولید شده است. مرکز تولید و عرضه انواع عروسک و سیسمونی در استان قم یکی از همین مراکز می باشد. این  مرکز دارای قیمت بسیار مناسب و با کیفیت نسبت به بازار بوده و مشتریان می‌توانند اقلام خریداری شده از این مرکز را با سایر مراکز و تولیدی ها مقایسه کنند .

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

خانواده ها امروزه توجه زیادی به فرزند می نمایند برای آنکه فرزندان در همان سنین رشد از هوش بالایی بهره مند شوند نیاز دارند تا در همان دوران طفولیت با این سرگرمی ها همراه شده و با اینها بزرگ شوند. در گذشته چنین امکاناتی برای فرزندان نبود و برای همین است که می گویند فرزندان نسل‌های جدید باهوش تر از نسل‌های قدیم هستند. این سرگرمی ها  باعث رشد و شکوفایی ذهن آنها شده و موجبات  شکوفایی استعداد آنها در آینده نیز خواهد شد لذا نباید در دوران طفولیت از این امر مهم غافل ماند.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

خرید عروسکهای تعادلی و انواع راکر مخصوص نوزادان و کودکان با قیمتهای استثنائی

مرکز تولید و عرضه عروسک و سیسمونی نوزاد در استان قم یکی از بزرگترین تولید کننده گان انواع عروسک های تعادلی و راکر ها می باشد. عروسک های تعادلی عروسک هایی هستند که به شکل حیواناتی مانند اسب فیل، شتر و غیره تولید می‌شوند. این عروسک ها قابلیت این را دارند که کودک بر پشت آنها سوار شده و تاب بخورد .

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

پایه های این عروسک ها از دو نوع فلزی یا چوبی می باشند . نوع فلزی آنها از آهن ضد زنگ ساخته شده که بسیار محکم بوده و تعادل  عروسک را هنگام تاب خوردن کودک حفظ می کند.  پایه نوع چوبی هم از نوع چوب روسی  می باشد . چوب روسی در میان چوب ها محکم ترین چوب در بازار شناخته شده است. بنابراین والدین با خیال راحت می توانند کودک خود را بر پشت این عروسکها سوار کرده  تا کودک از سواری لذت ببرد.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

تعادل این عروسک ها بسیار بالاست و همچنین این عروسک ها قادر هستند تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل نمایند. این عروسک ها دارای اسکلت فلزی بوده و بدنه بیرونی اسکلت هم از یونولیت فشرده شده تولید شده است. این یونولیت به هیچ عنوان موجبات ناراحتی و اذیت کودک را ایجاد نمی‌کند .لایه خارجی عروسک  هم از محمل بسیار نرم دوخته شده است است.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی

نوع دیگر عروسک ها راکر ها می باشند که مخصوص نوزادان است . نوزادان با قرار گرفتن در داخل این راکر ها بسیار لذت برده و دیگر گریه نمیکند .گریه کردن نوزادان یکی از معضلاتی است که والدین با آنها روبرو هستند.  قیمت راکر ها و عروسک ها نسبت به مشابه آنها در بازار بسیار مناسب بوده و خرید آن به صورت مستقیم از تولید به مصرف می باشد.

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی
مبل و راکر طرح خرس
تولید و عرضه عروسک و سیسمونی
راکر صندلی دار طرح فیل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما