مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

خرید ارزان عروسک و سیسمونی نوزاد از مرکز تاینی بیبی

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در استان قم یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده انواع لوازم مربوط به اتاق کودک می باشد. این مرکز با تولید انواع لوازم مختلف اتاق کودک و با استفاده از از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و همچنین  قیمتهای بسیار مناسب نسبت به نمونه های مشابه در بازار توانسته است در استان قم برترین جایگاه را داشته باشد.

همچنین بسیاری از مشتریان که در شهرها و استانهای دیگر زندگی میکنند برای خرید لوازم اتاق کودک استان قم سفر کرده و از این مجموعه بازدید و خرید به عمل می آورند .

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

پارچه هایی که در این مجموعه تولید میشود از نوع پارچه های مخمل و پولیش درجه یک بوده که علاوه بر داشتن نرمی و لطافت دارای استقامت بسیار بالایی در برابر پارگی خوردگی و آسیب دارند. همچنین داخل بسیاری از از این لوازم و عروسک هایی که برای اتاق کودک طراحی و تولید می شوند الیاف گذاشته می شود.

الیاف یکی از لطیف ترین و نرم ترین و در عین حال بسیار محکم و بادوام ترین ماده برای تولید لوازم اتاق کودک می باشد. همچنین این ماده قابل شستشو بوده و والدین میتوانند نشان استاندارد و بهداشت را در آن مشاهده نمایند.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

تمامی اسباب و لوازم اتاق کودک در مجموعه تاینی بیبی به صورت کاراکتر های مختلفی از عروسک های حیوانات تولید و طراحی می‌شوند تا جذابیت بسیار زیادی را برای کودکی که آن را استفاده میکند به همراه بیاورد. همچنین  این لوازم موزیکال بوده و هنگام استفاده از آن موزیک بسیار ملایم به مخصوصی که متناسب با سن کودکان است پخش می شود.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

قیمت هایی هم که این مجموعه تعیین نموده  همان قیمت های تولید و درب کارخانه است و نسبت به نمونه های مشابه در بازار بسیار ارزان تر میباشد. خریداران می توانند جهت توضیحات بیشتر با شماره تلفنهای مندرج در این وبسایت تماس گرفته تا کارشناسان اطلاعات دقیق تری در اختیارشان قرار بدهند.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

تولید و عرضه عروسک و سیسمونی و اکسسوری اتاق کودک با قیمت مناسب

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در استان قم دارای تنوع محصولات بسیار زیادی میباشد . خریداران انتخابهای بسیار زیادی برای خرید کالا دارند. قیمت هایی که به کار برده شده است بسیار مناسب است. لذا خریداران با خیال راحت می توانند هر محصولی را که میخواهند انتخاب کرده و با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

خدمات پس از فروش مجموعه تاینی بیبی بدین صورت است که مشتریان می توانند پس از یک ماه استفاده از محصول آن را تعمیر یا تعویض نمایند تعمیر یا تعویض بدین صورت است که اگر کالای خریداری شده آسیبی ندیده باشد تا کاملاً سالم باشد رایگان تعویض می شود ولی اگر خساراتی خورده باشد هزینه ناچیزی بابت تعمیر و تعویض از مشتریان دریافت می گردد.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

در این مقاله به مهمترین لوازمی که در تعداد بالا تولید و عرضه می شود اشاره خواهیم کرد. از مهمترین عروسکهایی که در این مجموعه تولید می شود عروسک های تعادلی و راکر های کودک می باشند . توضیحات کاملتر در این باره را در ادامه این مقاله ارائه خواهیم داد.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

تولید و عرضه انواع عروسک های تعادلی باکیفیت

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی تاینی بیبی در استان قم دارای انواع و اقسام عروسک ها و اسباب و لوازم مربوط به اتاق به کودک می باشد. یکی از مهمترین این ها عروسک های تعادلی هستند عروسک های تعادلی به صورتی تولید و ساخته می شوند که می توانند تا وزن بالای ۶۰ کیلوگرم را تحمل کند یعنی اگر یک شخص بالغ که بالای ۶۰ کیلو وزن داشته باشد میتواند سوار این عروسک ها شود.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

این عروسک ها دارای پایه های چوبی و فلزی می باشند . استقامت پایه های چوبی و فلزی به صورتی است که می توانند تا وزن بالای 100 کیلوگرم را تحمل کنند. این پایه ها همچنین تعادل عروسک را هنگام سوار شدن کودک بر پشت آن کاملاً برقرار می کنند. این عروسک ها موزیکال بوده به هنگام استفاده موزیک آن پخش میشود. بدنه این عروسک ها از اسکلت فلزی ساخته شده و لایه داخلی آن از فوم فشرده شده تولید می شود.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

لایه خارجی آن هم که پوسته عروسک را تشکیل میدهند پارچه مخملی یا پولیشی بوده که از نظر زیبایی دارای اشکال بسیار زیبایی هستند که موجب جذب کودکان میشود .قیمت هایی که برای این عروسک ها تعیین شده است بسیار مناسب است و از آنجایی که این قیمت ها دستخوش تغییرات است برای اطلاع از آخرین قیمت می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا اطلاعات تکمیلی را در این باره دریافت نمایید.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

 خرید ارزان راکر کودک از مرکز تولیدی عروسک و سیسمونی  تاینی بیبی

راکر ها از دیگر محصولاتی هستند که در مجموعه تاین بیبی با دقت بسیار بالایی تولید می شوند. راکر ها همانند عروسک های تعادلی دارای اسکلت فلزی بوده ولی بدنه آنها از الیاف  تشکیل شده است. لایه خارجی آن هم از پارچه پولیشی و مخمل طراحی شده است. راکر ها نیز موزیکال بوده و هنگام استفاده موزیک آن برای کودک پخش میشود.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

پایه های راکرها نیز از نوع چوبی و یا فلزی بوده و استقامت بسیار زیادی در برابر وزنهای  حول و حوش  100 کیلوگرم را دارد. نوزادان و کودکان به راحتی می توانند درون انها قرار گرفته و از سواری لذت ببرند. اشکال مختلفی از راکرها طراحی شده است که تنوع زیادی را به وجود آورده و خانواده ها می توانند به دلخواه خود هر نوع را که میخواهند خریداری نمایند.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و تنوع محصولات با شماره تلفن های مندرج در این وبسایت تماس حاصل نموده و تا مشاوران ما شما را در جریان آخرین تولیدات خود قرار دهند.

مرکز خرید ارزان عروسک و سیسمونی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما