مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

بزرگترین مرکز خرید عروسک و سیسمونی در استان قم مجموعه بزرگ تولیدی عروسک سیسمونی ملکی نام دارد. این مرکز با دارا بودن بیش از از ۵۰ پرسنل به صورت حضوری و  نزدیک ۱۰۰ پرسنل دیگر به صورت دورکار  بصورت شبانه روزی در حال تولید بهترین و با کیفیت ترین انواع عروسک ها و سیسمونی نوزاد می باشد .

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

مرکز تولید عروسک و سیسمونی ملکی هم به صورت روزانه به هم شبانه مشغول به کار می باشد و عزیزان اگر در هر ساعاتی از شبانه روز تماس بگیرند مشاوران و آنها پاسخ خواهند گفت. قیمتهای عروسک های تولید شده در این مرکز در استان قم نسبت به سایر مراکز بسیار پایین بوده و همچنین کیفیت پارچه ها الیاف و سایر مواد اولیه موجود در تولید عروسک از نظر دارای استحکام و دوام بسیار بالا می باشد.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

عروسک های تولید شده در این مرکز دارای انواع اقسام مختلف می باشد . تقریباً در تمامی رنج های موجود در بازار شما می توانید عروسک دلخواهتان را در این مرکز با قیمت بسیار مناسب تر تهیه کنید. همچنین این مرکز با حذف کردن تمامی واسطه ها امکان خرید مستقیم را برای مشتری ها فراهم نموده است .

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

از مزایای خرید مستقیم می توان اشاره کرد که شما با خرید مستقیم از این مرکز می توانید عروسک ها را با قیمت بسیار پایین تر از فروشگاه ها تهیه نمایید. همچنین می توانید به صورت حضوری نحوه تولید این نوع عروسک ها را از نزدیک ببینید. عروسک های تولید شده در این مرکز کاملا تضمینی بوده و در صورت عدم رضایت می توانید آن را پس از طی یک هفته به این مرکز بازگردانید.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

خرید انواع عروسک و سیسمونی نوزاد از مرکز خرید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم

مرکز خرید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم یکی از بزرگترین تولید کنندگان و مراکز تولید عروسک در کشور می باشد. استان قم به دلیل موقعیت استراتژیک خاصی که دارد دارای ویژگی هایی میباشد که از نظر تجاری و از نظر تولید دارای مواد اولیه بسیار ارزان ولی با کیفیت نسبت به سایر شهرها و استان‌های دیگر میباشد .

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

عروسک ها و سایر اقلام موجود در بازار که در استان قم تولید می‌شود نسبت به سایر استان ها هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بسیار مقرون به صرفه بوده مشتریان می‌توانند عروسک های خریداری شده از از این مرکز را با سایر تولید کنندگان در شهرها و استان‌های دیگر مقایسه نموده و تفاوت را به وضوح مشاهده نمایند .

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

استان قم از نظر ویژگی های تجاری مناسب ترین استان برای داد و ستد در ایران می باشد .  مرکز تولید عروسک و سیسمونی ملکی به دلیل مناسب بودن قیمت ها و همچنین کیفیت اقلام موجود بیشترین رضایتمندی مشتریان را در بین سایر مراکز و تولیدی های عروسک و سیسمونی در جای جای ایران دارد . مراکز و تولیدی های زیادی در ایران وجود دارند که به تولید انواع عروسک ها می پردازند ولی از نظر کیفیت و قیمت هرگز قابل مقایسه با مراکز تولیدی عروسک و سیسمونی در استان قم نمیباشد.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

خرید از این مرکز به دو صورت میباشد مشتریانی که در استان قم زندگی میکنند میتوانند به صورت حضوری از این مرکز بازدید به عمل آورده و خرید انجام دهند. مشتری هایی هم که در استان‌های دیگر ساکن هستند می توانند به وب سایت این مرکز مراجعه نموده و پس از مشاهده محصولات و تمامی اقلام و عروسک های موجود در این مرکز به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهند.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

خرید عروسکهای تعادلی مانند اسب ، شتر و فیل از مرکز خرید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم

مرکز تولید و خرید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم به تولید و عرضه انواع و اقسام عروسک های مختلف می پردازد. یکی از عروسک های بسیار محبوب  کودکان و خردسالان عروسک های تعادلی می باشند. عروسک های تعادلی همان عروسک هایی هستند که کودکان و خردسالان بر روی آنها سوار شده و تاب می خورند . از آنجایی که این عروسک ها بیشتر از سایر عروسکها کودکان را سرگرم می کنند محبوبیت بیشتری در بین خانواده‌ها دارند.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

عروسکهای تعادلی انواع و اقسام مختلفی دارند که برخی از آنها به شکل اسب ، فیل و شتر و انواع اقسام دیگر تولید می شوند. عروسک های تعادلی از نظر استحکام و مقاومت نسبت به سایر عروسکها بسیار محکم تر هستند . عروسک های تعادلی تولید شده در مرکز تولید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم دارای پایه های چوبی از نوع چوب روسی هستند.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

چوب روسی محکم ترین و بادوام ترین چوب در بین تمامی چوب ها می باشد. عروسک بر روی این پایه چوبی قرار گرفته و تاب میخورد این عروسک ها به گونه ای تولید می شوند که هنگام تاب خوردن هرگز  تعادل شان را از دست نمی دهند و کودکی که بر پشت آن سوار شده هرگز سقوط نخواهد کرد.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

امنیت این نوع عروسک ها کاملا تضمین شده می باشد. کیفیت پارچه دوخته شده در این عروسک‌ها نیز از نوع مخمل میباشد. پاچه مخمل نیز یکی از محکم ترین و نرم ترین پارچه ها در بین سایر پارچه هاست. این عروسک ها همچنین دارای اسکلت فلزی بسیار محکم می باشند که با جوش co۲ ساخته شده اند.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

تولید و پخش انواع راکر و سبد لباس نوزاد با قیمتهای بسیار مناسب

مرکز تولید و خرید عروسک و سیسمونی ملکی در استان قم یکی از محبوب ترین مراکز تولید و عرضه عروسک و سیسمونی نوزاد می باشد. این مرکز دارای محصولات و اقلام عروسک های مختلفی می باشد که همه آنها به صورت کاملا تضمینی در اختیار مشتری قرار می گیرد . یکی از انواع اقلام عروسک و سیسمونی که در این مرکز تولید می شود راکر کودک می باشد.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

راکر ها عروسک هایی هستند که نوزاد بر پشت آن سوار شده و به آرامی تاب می خورد این راکر ها در مقایسه با عروسک های تعادلی بسیار نرم تر و ملایم تر بوده و نوزاد از سوار شدن و تکیه دادن بر آن ها بسیار شاد و خوشحال می گردد. نوزادانی که زیاد گریه میکنند هنگام سوار شدن بر راکر ها شاد شده و دیگر خنده از لبان آنها رخت بر نمی بندد .

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

خانواده هایی که فرصت چندانی برای رسیدگی به نوزاد ندارند توصیه می کنیم حتما از این راکر ها خریداری نمایند زیرا نوزاد از سوار شدن بر این راکر ها بسیار لذت می برد. همچنین این مرکز سبد هایی نیز تولید می کند که مخصوص لباس نوزاد می باشد. این سبد ها به شکل عروسک با طرح های مختلف می باشد.

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

خانواده ها می توانند برای اتاق نوزاد و تزیین اتاق از این نوع سبد ها و سایر اقلام موجود که به شکل عروسک طراحی  شده است استفاده نمایند. قیمت های ارائه شده در این مرکز به قیمت تولیدی می باشد و هیچ‌گونه واسطه ای در تعیین قیمتها دخالت ندارد . لذا مشتری ها با قیمت تولیدی می توانند این محصولات را بخرند قیمت های ارائه  شده در استان قم نیز بسیار پایین‌تر از قیمت های تولید شده در سایر استانها می باشد.

 

 

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم

 

 

مرکز خرید عروسک و سیسمونی قم
سبد کودک طرح خرس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما